Template:Calendar: Difference between revisions
font size adjustment and bg colour lightened
m (div right margin 0) |
(font size adjustment and bg colour lightened) |
||
Line 1:
<div style="border:none; padding:0px; margin:8px 0 15px 15px; float:right; width:
{|style="width:14em; font-size:
| style="text-align:center; font-size:
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
|-
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
|}</div><noinclude><br clear="all" />
==Parameters==
|