Template:Calendar: Difference between revisions
changed colour scheme to grey
m (top div left margin) |
(changed colour scheme to grey) |
||
Line 3:
<div style="border:solid 1px #ccc; padding:2px; margin-left:; margin-bottom:; background-color:; font-size:100%; text-align:left; float:; width:14.5em;">
{|style="width:100%; font-size:95%; background-color:; text-align:center;"
| style="text-align:center; font-size:110%; padding:4px; text-transform:; background-color:#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
| colspan="6" bgcolor="#
|-
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
|-
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
| style="font-size:smaller" colspan="7" bgcolor="#
|}</div></div><noinclude><br clear="all" />
==Parameters==
|